آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Krypton Browser v104-923

Krypton Browser یک ابزار مناسب برای حفظ اطلاعات خصوصی در فضای بزرگ اینترنت می باشد . کریپتون رویکرد کاملا محتاطانه ای نسبت به کوکی ها ، تاریچه بروزرها می دهد و آن ها را از بین می برد . اگر مایل باشید می توانید حالت ذخیره را نیز انتخاب کنید . به عنوان مثال شما می توانید انتخاب کنید که این برنامه تاریخچه کدام سایت را برایتان ثبت کند و کدامین را از بین ببرد و آن را ثبت نکند ! طراحی این برنامه فوق العاده ساده ارائه شده است . اگر شما می خواهید امنیت را در گوشی اندرویدی خود برقرار سازید ما کریپتون را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم .

ویژگی های اصلی:

پاک کردن و یا ذخیره کردن کوکی ها و تاریخچه سایت ها

محافظت از حریم خصوصی گوشی

برقراری کامل امنیت در گوشی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود