آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Operation wow v1.0.1

Operation wow  یک بازی تیراندازی زیبا و جذاب برای سیستم عامل اندروید بوده که شما با 25 ماموریت رو به رو خواهید شد . این بازی افسانه ای همراه با گیم پلی منحصر به فرد و جنجالی خود غوقا به پا کرده است . با استفاده از انگشتان دست خود ماموریت ها را تکمیل کرده و آن ها را به اتمام برسانید . از طریق سطوح منحصر به فرد مراحل را تمام کنید . تفنگ خود را در دست گرفته و دشمنان را برای همیشه نابود نمایید . این بازی با 6 سطح منحصر به فرد ارائه شده است . 2 حالت نیز در این نسخه به بازی اضافه شده اند .

ویژگی های اصلی:

وجود 6 خالت مختلف در بازی

نابود کردن تمامی دشمنان

انفجار فوق العاده مهیب

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود