آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Motorsport Manager v1.1.5 + data

در بازی Motorsport Manager شما به مدیریت مسابقات اتومبیل‌رانی می‌پردازید. تیم خود را دارید و می‌توانید رانندگان مختلف را استخدام کنید، اتومبیل‌های خود را ارتقاء دهید و در فناوری‌های جدید سرمایه‌گذاری کنید. با رانندگان خود کار کنید تا بتوانید بهترین زمان را در دورهای مقدماتی بدست بیاورید. بهترین فرمول زمانی برای سرویس اتومبیل‌ها را تدوین کنید و با استراتژی مناسب مسابقه را برنده شوید. می‌توانید به صورت زنده به تماشای مسابقات پرداخته و یا به وسیله صفحه‌های نمایش مسابقه را کنترل کنید. نسبت به تغییر وضعیت آب و هوا و تصادفات واکنش نشان دهید. در مسابقاتی از سراسر دنیا برنده شده و به بهترین تیم اتومبیل‌رانی تبدیل شوید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود