آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Great Inventors v1.0

چه کسی تلفن ، هواپیما و سینما را برای مردم اختراع کرد ؟ همه این چیزهایی که شما هم اکنون می بینید روزی و روزگاری در ذهن یک مخترع به عنوان فرضیه بوده است . همراه با مخترعان بزرگ کودکان شما می توانند یک سفر بسیار مهمی داشته باشند . بازی The Great Inventors به گونه ای طراحی شده که بازیکنان می توانند به صورت آزادانه حرکت نمایند . این بازی به صورت کامل از زبان های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی پشتیبانی می نماید . این بازی یک ماشین زمان است و شما را به دوره های مختلف اختراعات و اکتشافات در گذشته و همچنین در آینده خواهد برد .

ویژگی های اصلی:

سفر به گذشته و آینده و تماشای اختراعات

پشتیبانی از زبان انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی

گرافیک خیلی خوب و جذاب بازی

مناسب برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود