آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MetaMoJi Note v3.1.13.0

MetaMoJi Note یک برنامه یادداشت‌برداری و طراحی قدرتمند برای اندروید است که قابلیت حاشیه‌نویسی بر روی فایل‌های پی دی اف، یادداشت‌برداری صوتی و دفترچه دیجیتال را به شما ارائه می‌دهد. به وسیله ابزار ضبط صدا، فناوری پیشرفته تشخیص دستخط و تبدیل دستخط به متن، می‌توانید در هر زمانی ایده‌های خود را به سرعت ثبت کنید.

 

ویژگی‌ها:

به وسیله انواع قلم‌ها، کاغذها و اشکال، به یادداشت‌برداری و طراحی بپردازید

قابلیت تغییر اندازه صفحه از یک کاغذ یادداشت تا یک صفحه وایت‌برد بزرگ

یک فایل پی دی اف را باز کنید، آن را علامت‌گذاری کرده و در جای دیگر ذخیره کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود