آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pixel People v1.1.0

به دنیای شهر و آرمان شهر خوش آمدید ! در بازی Pixel People  بایستی یک شهرستان برای سکونت مردم تاسیس کنید. مرکز شهر را در ابتدا ایجاد نموده و ساختمان های متعددی را بنا کنید. مهارت های خود را برای کشف مناطق بیشتر به کار ببرید. به عنوان مثال می توانید کارمندان و کارکنان متعددی را استخدام نموده و نیروهای جدیدتری را نیز به کار بگیرید. فراموش نکنید که اولویت اول شما تنها پول پول و پول می باشد ! جمعیت پیکسلی خود را توسعه داده و روز به روز بر تعداد آن ها بیافزایید. حرکت های خود را سفارشی ساخته و در نهایت امتیازات متعددی را به دست آورید.

ویژگی های اصلی :

استخدام کارمندان متعدد در بازی

توسعه جمعیت پیکسلی

سفارشی سازی حرکت

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود