آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Underwater world. Adventure 3D v1.02

دریا پر از خطرات مختلف است و تنها شما هستید که می‌تواند بر همه آنها غلبه کند. در بازی Underwater world. Adventure 3D به ماهی کوچک کمک کنید تا به جمع‌آوری خاویار بپردازد. بازی را نصب کنبد و به ماجراجویی در اعماق دریا بپردازید. باید میان جلبک‌های دریایی برای کشف خاویار جست و جو کنید. مراقب باشید، ماهی‌های بزرگ زیادی هستند که می‌خواهند شما را بخورند! برای در امان ماندن باید به دنبال ماسک بگردید، زیرا برای مدت چند ثانیه شما را نامرئی خواهد کرد. هنگامی که جان‌های شما رو به اتمام بود قلب بگیرید و مواظب زمان نیز باشید، زیرا هر ثانیه می‌تواند سرنوشت ساز باشد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود