آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crazy Cake 1.2

کیک های خوشمزه و متنوع را بپزید ! بازی Crazy Cake شما را به حل پازل های جذاب مجبور می کند . کیک های دیوانه کننده را کنار یکدیگر قرار داده و سپس آن هایی که مشابه هم هستند را از بین ببرید . به عنوان مثال سه کیک خوشمزه را کنار هم قرار دهید و سپس آن ها را به صورت دسته جمعی از بین ببرید . بیش از 140 سطح دیوانه کننده و منحصر به فرد در این بازی قرار داده شده که بایستی آن ها را پشت سر بگذارید . پیراشکی های خوشمزه و کیک های بی نظیر را از بین ببرید و امتیازات فراوانی را کسب کنید . در نهایت امتیازات خود را در فیسبوک و تویتر با دیگران به اشتراک بگذارید .

ویژگی های اصلی :

اشتراک گذاری امتیازات در شبکه های اجتماعی

گیم پلی شگفت انگیز و فانتزی

از بین بردن کیک های خوشمزه

نابود کردن پیراشکی ها یک رنگ

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود