آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Internet Booster (root) v4.6.1

نرم افزار Internet Booster پیکر بندی مربوط به اتصالات مربوط به اینترنت را تغییر می دهد.  فراموش نکنید که این نرم افزار تنها بر روی گوشی های روت شده قابل اجرا و نصب می باشد . در ابتدا بایستی به SuperUser  اجازه دهید تا نرم افزار را بر روی گوشی نصب نماید . این ابزار قادر است سرعت اینترنت شما را بهبود ببخشد . با تقویت کردن اینترنت خود سرعت را تا حدود 40 درصد افزایش دهید . بر خلاف دیگر برنامه ها که بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته این نرم افزار رسما اعلام می کند که قادر است حدود 20-40 درصد سرعت اینترنت گوشی را افزایش دهد .

ویژگی های اصلی:

نصب بر روی گوشی های روت شده

افزایش سرعت اینترنت گوشی

بهبود اتصال به اینترنت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام
    عالیه حجم کم. سرعت را واقعا حدود 20درصد افزایش میدهد در تنظیمات بخش دیفالت خود اپلیکیشن را تیک بزنید بهتره

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود