آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Morphing Magic Balls Parallax v1.0.2

Morphing Magic Balls Parallax  از توپ های فلزی و بسیار زیبا و شیک ساخته شده است . جلوه های گرافیکی و بسیار زیبا را در گوشی اندرویدی خود تجربه نمایید . انیمیشن های به کار رفته در این مجموعه فوق العاده قابل تنظیم و جذاب می باشند . شما می توانید به آسانی و سادگی دستگاه اندرویدی خود را تکان دهید . سنسور مجاورت گوشی خود را تکان داده و سپس تغییر در توپ های فلزی و تغییر و عدم سکونت آن ها را مشاهده فرمایید . این مجموعه بسیار زیبا و کارآمد نیز می باشد . انیمیشن های به کار رفته در این بسته به صورت سه بعدی طراحی شده اند .

ویژگی های اصلی:

طراحی به صورت سه بعدی و جذاب

بسیار زیبا و کارآمد

انیمیشن های سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود