آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Binary Star Pentalogy v1.0 + data

در بازی Binary Star Pentalogy به عنوان کاپیتان استیون  برای جنگ وارد فضا شوید . با ستاره ها جنگ کنید و آن ها را از بین ببرید . تجربه بسیار خوبی از بازی های فضایی را با گوشی اندرویدی خود داشته باشید . سفینه فضایی خود را برداشته و به طرف آسمان حرکت کنید . سفینه فضایی را برای حرکت آماده نمایید . همین حالا عملیات خود را آغاز کرده و مراحل را به انجام برسانید . مواظب شهاب سنگ ها باشید ، شما نباید در طول مسیر با شهاب سنگ ها برخورد کنید. عملیات خود را با موفقیت به اتمام برسانید و امتیازات متعددی را به دست آورید .

ویژی های اصلی:

وجود مراحل هیجان انگیز و جذاب

حرکت دادن سفینه فضایی

گیم پلی جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود