آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nasty Blocks 1.0

سرعت واکنش خود را در بازی Nasty Blocks به همگان نشان دهید . در این بازی شما باید تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و در داخل گودال نیافتید . از سنسور مجاورت گوشی خود برای کنترل و مدیریت بازی استفاده نموده و مراحل را تمام کنید . صدا و جلوه های صوتی به کار رفته در این بازی فوق العاده حرفه ای طراحی شده اند . شخصیت بازی را به سمت راست و چپ صفحه نمایش حرکت داده و اجازه ندهید که او به سمت زمین سقوط نماید . شایان توجه است که گرافیک این بازی نیز به صورت رنگارنگ و جذاب روانه بازار شده است .

ویژگی های اصلی:

صداگذاری های حرفه ای و جذاب

گرافیک رنگارنگ و فانتزی

گیم پلی شگفت انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود