آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gun Zombie 2 : RelQoaded v1.0.2

یک انفجار در شهر متروکه باعث شده تا سر و کله انبوهی از زامبی‌ها پیدا شود. در بازی GUN ZOMBIE 2 : RELOADED شما تنها امید بشریت هستید و باید به نفوذ در شهر پر از زامبی بپردازید، منشاء شیوع آنها را پیدا کرده و آنها را از صحنه روزگار حذف کنید.

ویژگی‌ها:

سریع‌ترین و سنگین‌ترین تجربه تیراندازی، وفادار به سبک سنتی

بدیهی‌ترین و ساده‌ترین کنترل‌های لمسی موجود بر روی موبایل

دارای بیش از 150 مرحله منحصربه‌فرد و بدون تکرار

دارای بیش از 50 مراحل در سیاه‌چال، ایجاد شده به صورت تصادفی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود