آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
کتاب خوان حرفه ای اندرویدی آیکون

FullReader - all e-book formats reader

کتاب خوان حرفه ای اندرویدی
4.4 (36414) امتیاز در گوگل‌پلی
کاربردی , نرم افزار

با استفاده از برنامه FullReader – all e-book formats reader می‌توانید تبلیغات برنامه FullReader را از بین ببرید. برای حذف تبلیغات ابتدا باید این برنامه را به آخرین نسخه به‌روز رسانی کرده و سپس این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب و اجرا کنید. لمس دکمه وسط صفحه باعث فعال شدن برنامه می‌شود و پیام ظاهر شده بر روی صفحه نیز به شما اطلاع می‌دهد که از این لحظه به بعد دیگر هیچ‌گاه تبلیغات مزاحم شما نخواهند شد. در صورتی که برنامه کار نکرد آن را دوباره نصب کرده و سپس این برنامه را باز کنید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 4.2.9 build 270
  • اندازه : 103M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/12/10
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود