آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lost Heir: The Fall of Daria v1.2.3

Lost Heir: The Fall of Daria یک بازی فانتزی به سبک رمان تعاملی برای اندروید است که دارای بیش از 145 هزار کلمه می‌باشد. این بازی اولین عنوان از یک رمان سه‌گانه است که در آن تصمیمات شما داستان را کنترل می‌کنند. این بازی به طور کامل مبتنی بر متن بوده و در آن خبری از گرافیک و یا افکت‌های صوتی نیست. این بازی از قدرت وسیع و بی حد و مرز تخیل شما نیرو می‌گیرد.

 

ویژگی‌ها :

به دنبال دوست بگردید و یا تنها بمانید

اسرار احضار شیطان را کشف کنید

آیتم‌ها و گنج‌های افسانه‌ای را جمع‌آوری کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود