آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Black MTRL BlueGrey CM12 Theme v1.5

تم فانتزی Black MTRL BlueGrey CM12 Theme یک پوسته رنگی برای اندروید آب نبات چوبی می باشد که به تازگی برای این سیستم عامل طراحی گردیده است . این پوسته بر روی رام سفارشی CM12  قابل نصب و اجرا می باشد . شماره گیر ، تماس ، مخاطبین ، گالری و … را بر روی صفحه گوشی خود قرار داده و سپس با آن ها کار کنید . هشدار های متعددی را تعیین کرده و ویدجت مخصوص هشدار را در صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود قرار دهید . منتظر به روز رسانی های جدید این پوسته باشید .

ویژگی های اصلی:

قرار دادن ویدجت های مخصوص در صفحه

تعیین هشدار های متعدد در برنامه

نصب روی رام های سفارشی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود