آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Network Restarter PREMIUM v1.3

Network Restarter Pal یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می‌دهد تا تنها با یک کلیک سیگنال را دوباره راه‌اندازی کنید. اگر قدرت سیگنال دریافتی دستگاه شما علی‌رغم نزدیک بودن به دکل بسیار ضعیف است، سرعت اینترنت شما نسبت به قبل کندتر شده، سیگنال به طور پیوسته نوسان پیدا کرده، قدرت سیگنال وای‌فای پایین آمده و یا می‌خواهید از مصرف بالای باتری جلوگیری کنید، این برنامه به کارتان خواهد آمد. راه‌اندازی مجدد سیگنال در اکثر موارد این مشکلات را حل خواهد کرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید