آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Age of Oblivion [RPG] v1.1.1

Age of Oblivion – RPG یک بازی نقش‌آفرینی کلاسیک است که در آن ماجراجویی‌های یک نوجوان به نام آلن را دنبال می‌کنید که به عنوان یک نگهبان کار می‌کند. وظیفه او این است که از کریستال خورشیدی شهر خود محافظت کند، شیئی که دارای انرژی فوق‌العاده‌ای می‌باشد. او به زودی متوجه خواهد شد که آیا داستان ونوسی‌ها واقعیت دارد یا خیر. با استفاده از سیستم مبارزه‌ای سرعتی و منحصربه‌فرد این بازی می‌توانید حملات قدرتمندی اجرا کنید. می‌توانید به نحو دلخواه خود سطح شخصیت خود را بالا ببرید و با استفاده از امتیازاتی که از نبرد با هیولاها بدست می‌آورید، مهارت‌های جدیدی یاد بگیرید. به کاوش در سیاه‌چال‌ها بپردازید، با غول‌ها مبارزه کنید، سلاح‌های قدرتمند بدست بیاورید و داستانی شگفت‌انگیز را تجربه کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود