آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dot Runner 1.1.0

Dot Runner به شما عزیزان اجازه می دهد تا در یک جهان تعاملی و زیبا بازی را انجام دهید . شما می توایند به راحتی کلمات کلیدی را از میان یک متن ساده حدس بزنید و آن ها را برای خود تشخیص دهید . مهارت خود را به چالش کشانده و در نهایت امتیازات فراوانی را به دست آورید . امتیازات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و نمرات خود را در شبکه های اجتماعی به ثبت برسانید . پیام خود را ایجاد کنید و سپس آن پیام را برای دوستان خود ارسال نمایید . گیم پلی این بازی خیلی خوب و فانتزی ارائه شده است .

ویژگی های اصلی:

ایجاد کلمه و ارسال آن به دوستان

جمع آوری امتیازات فراوان

تست مهارت های مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود