آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chicken Wings Cooking 5.2.1

با استفاده از بازی Chicken Wings Cooking می‌توانید بال مرغ کبابی درست کنید! ابتدا بال‌های مرغ را قطعه قطعه کنید، سپس آرد سوخاری و نمک را با یکدیگر مخلوط کنید. سپس بال مرغ را به مخلوطی که درست کرده‌اید اضافه کرده و هم بزنید تا کاملاً آغشته شود. اجاق را روشن کرده و مقداری روغن به آن اضافه کنید. مخلوط بال مرغ را به آن اضافه کرده و آن را سرخ کنید. اجازه دهید غذا به آرامی آماده شود. پس از آماده شدن به آن سس تند اضافه کنید. در بازی می‌توانید به وسیله کنترل‌های لمسی دستور پخت غذا را انجام دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود