آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Asteroids Pack v1.3

در فضای خطرناک و شلوغ حرکت کنید . شما به یک مکان شلوغ خواهید رفت . با سیاره های متعددی رو به رو شوید و آن ها را تماشا کنید . مجموعه Asteroids Pack حاوی تصویر زمینه های شیک و فانتزی سیاره ها و در واقع کهکشان راه شیری می باشد . بررسی کنید که این سیاره ها از چه مودای تشکیل شده اند . در فضا به کاوش پرداخته و تصویر زمینه های خطرناک و فانتزی را در صفحه خود قرار دهید . انیمیشن های به کار رفته در این مجموعه به صورت کاملا سه بعدی و فوق العاده زیبا طراحی شده اند .

ویژگی های اصلی:

نمایش سیاره های موجود در فضا

کاوش در فضا و کهکشان

انیمیشن های سه بعدی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود