آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bounce 1.0.1

Bounce یک بازی ساده و سرگرم کننده برای دستگاه‌های اندرویدی است که در آن باید یک توپ را کنترل کرده و آیتم‌های قدرتی را بدست بیاورید، دشمنان خود را پشت سر گذاشته و برای کسب بالاترین امتیاز با دوستان خود به رقابت بپردازید. برای حرکت دادن توپ، سمت چپ و یا راست صفحه را لمس کرده و برای کسب امتیاز خطوط سبز رنگ را بشکنید. کسی که بیشترین خطوط را بشکند برنده است.

ویژگی‌ها:

بازی ساده و به‌شدت اعتیادآور

گیم‌پلی بی‌پایان که هیچ‌گاه خسته‌کننده نخواهد شد

آیتم‌های قدرتی را پیدا کرده و به ارتفاعات بالاتری بپرید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود