آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Jetpack Gangster v0.0.2

Jetpack Gangster یک بازی اکشن برای دستگاه‌های اندرویدی است که در آن باید به سرعت برق و باد به مجموعه‌ای از بانک‌ها دستبرد بزنید و این کار را به وسیله یک جت‌پک انجام می‌دهید. اما جت‌پک موجود در این بازی یک جت‌پک عادی نبوده و به عنوان دستگاهی که در دهه 1950 ساخته شده دارای فناوری‌های شگفت‌انگیزی می‌باشد. دکمه توربو به او امکان می‌دهد تا از پنجره‌های دارای محافظ عبور کرده و در میان نیروهای امنیتی که مهارت‌های کونگ‌فو را آموزش دیده‌اند، حرکت کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود