آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Crazy Sapper 3D v2.22 + data

آیا شما بازی افسانه ای egendary Minesweeper را به یاد دارید ؟ آیا شما از حل پازل های منطقی و پویا لذت می برید ؟ اگر این طور است Crazy Sapper 3D  می تواند برای شما فوق العاده اعتیاد آور و جذاب واقع شود.  ژنرال بازنشسته مین های مخرب  را در جایی پنهان کرده است . یک مرد در اینجا وجود دارد که قصد دارد این اسیدها و بمب های خطرناک را پیدا کند . شما در یک پایگاه نظامی گیر افتاده اید و بایستی تمام تلاش خودتان را به کار ببرید و مین های مخفی را پیدا کنید.  شما برای حل کردن این پازل باید از عقل خودتان استفاده کنید . نگران نباشید زیرا در طول مسیر می توانید از وسایل و آیتم های کمک کننده نیز استفاده نمایید . این بازی با 30 سطح منحصر به فرد ارائه شده است که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان نمایید .

ویژگی های اصلی:

وجود 30 مرحله هیجانی و فانتزی

ارائه با حالت های مختلف

انجام بازی به طور آفلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود