آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Stellar Forces v1.120

Stellar Forces نمایشگر بازی چند نفره آنلاین نبرد نیروهای ستارگان برای دستگاه های اندرویدی تولید شده است . در این بازی شما باید تیم نخبه خود را تشکیل داده و سپس در سریع ترین زمان ممکن تیم خود را رهبری نموده و مخالفان را برای همیشه شکست دهید . تجهیزات نظامی خود را بررسی کنید و کمبودها را جبران نمایید . بیش از 90 ماموریت مختلف در این بازی قرار داشته که بایستی با آن ها رو به رو شوید . واحدهای نظامی خود را انتخاب کرده و سپس بازی را آغاز نمایید . بیگانگان را بیرون کرده و دشمنان را نابود نمایید .

ویژگی های اصلی:

وجود 90 ماموریت جذاب در بازی

گیم پلی فانتزی و جذاب بازی

به روز رسانی تجهیزات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود