آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Barrel Buster Pro v1.0

اگر به بازی هایی با سبک سرعتی علاقه مند هستید ما Barrel Buster Pro را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم . همین حالا سبک خودتان را انتخاب نموده و بشکه ها را قبل از اینکه سقوط کنند از بین ببرید . در واقع باید آن ها را مفنجر نمایید. تمام تلاش و کوشش خود را به کار بگیرید و قبل از اینکه بشکه ها بیوفتند آن ها را نابود نمایید . در واقع بایستی قبل از اینکه این بشکه ها به سمت زمین پرتاب شوند شما آن را شکاف دهید و امتیاز آن را به دست آورید . با انجام این کار به شما ستاره و امتیاز داده خواهد شد .

تغییرات نسخه اخیر :

بهینه سازی مشکلات بازی

ارتقا علکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود