آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Infectonator Hot Chase v1.34

در بازی Infectonator Hot Chase بازیکن قادر است با زامبی های دشمن مبارزه نماید . از تمامی موانع عبور نموده و مراحل را به اتمام برسانید . با زامبی های قدرتمند همراه با قدرت های منحصر به فرد رقابت نموده و دشمنان را از بین ببرید . سکه ها و امتیازات را در طول مسیر جمع آوری نمایید . گرافیک این بازی به صورت پیکسلی روانه بازار شده است که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان نمایید. از قدرت های یو پی اس استفاده نموده و مراحل را به اتمام برسانید. مهارت های خود را ارتقا دهید و آن ها را سفارشی سازید . 

ویژگی های اصلی:

ارتقا مهارت های موجود در بازی

وجود قدرت یو پی اس در بازی

ارائه گرافیک به صورت پیکسلی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود