آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Squadron – Bullet Hell Shooter v1.0.2

به یک استاد کهکشان تبدیل شوید ! در بازی Squadron – Bullet Hell Shooter  شما بایستی دشمنان را نابود کرده و نیروی شر را برای همیشه از بین ببرید . شما مجبور هستید تا جهان را نجات دهید . به اندازه کافی از استراتژی ها و الگوریتم های موجود استفاده کرده و مراحل این بازی را به اتمام برسانید . آیا برای نبرد آماده هستید ؟ این بازی همراه با 30 سطح منحصر به فرد و هیجان انگیز ارائه شده است . همین حالا فضاپیمای مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سمت دشمنان حرکت نمایید . 

ویژگی های اصلی:

گرافیک خیلی خوب و جذاب

ارائه با 30 سطح جذاب

به روز رسانی هواپیما

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود