آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cake-Boy Classics v1.0.6 + data

Cake-Boy Classics یک برنامه آموزش آشپزی است که شامل بیش از 80 نوع دستور پخت کیک‌های مختلف از آشپز معروف اریک لنلارد می‌باشد که می‌توانید آنها را در آشپزخانه خود بپزید. این برنامه شامل 6 فصل از دستورالعمل‌های شگفت‌انگیز شامل شیرینی‌های ساده، کیک‌ها، کیک‌های پنیری، شیرینی‌های مربایی کیک فنجانی و دسر می‌شود.

ویژگی‌ها:

شامل بیش از 80 دستور پخت  کیک و شیرینی

دستورهای سفارشی مخصوص این برنامه

تصاویر حرفه‌ای از کیک‌های آماده شده

شامل تعدادی ویدیو از نحوه پخت به صورت مرحله به مرحله

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • چرا نگفتین زبان آموزش چیع

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود