آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Get Bigger! Mola v1.1.8

Molamola خود را برای سفر و کاوش در جهان های جدیدتر قوی کنید . در بازی Get Bigger! Mola وظیفه شما به عنوان یک بازیکن این است که چترهای دریایی را همراه با کاراکترهای مختلف جمع آوری نموده و امتیازات بی شماری را به دست آورید . بزرگی Mola شما چقدر است ؟ توجه کنید که حالت بی نهایت در این بازی در دسترس می باشد و شما می توانید این حالت را انتخاب نمایید. هر یک از این شخصیت ها دارای توانایی های منحصر به فرد خود می باشد . چالش ها و رتبه بندی در شبکه های اجتماعی را نیز فراموش نکنید .

ویژگی های اصلی:

در دسترس بودن حالت بی پایان در بازی

گرافیک خیلی خوب و جذاب

قوی کردن Molamola 

   
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود