آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

NeonDash v1.4

بازی NeonDash  به چهار قسمت تبدیل می شود . هر یک از این قسمت ها به صورت انحصاری تولید شده است . این چهار قسمت شامل Shooting  ، Maneuvering  ، -Solving و آخرین قسمت A یعنی ترکیبی از موارد بالا می باشد . تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و انگل ها را برای همیشه نابود نمایید.  رتبه بندی آنلاین در این بازی وجود داشته و شما می توانید بعد از انجام و پشت سر گذاشتن مراحل در شبکه های اجتماعی رکورد بزنید . اگر به دنبال یک بازی ماجراجویی و تطبیقی جدید هستید حتما این بازی را امتحان نمایید .

ویژگی های اصلی:

ارائه با 4 قسمت مختلف و مجزا

گرافیک خیلی خوب و جذاب

رتبه بندی آنلاین

   
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود