آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mad Hop – Endless Arcade Game v1.0.7

بازی Mad Hop – Endless Arcade Game شما را به دنیایی سه ‌بعدی پر از موجودات دیوانه، رودهای خطرناک و حتی فیل‌هایی که از آسمان سقوط می‌کنند، می‌برد و مهارت‌های لمسی و زمانبندی شما را تا آخرین حد به چالش می‌کشد. در این بازی باید از عرض خیابان‌ها و رودخانه‌ها عبور کرده و موانع مختلف را پشت سر بگذارید.

ویژگی‌هاک

ماجراجویی بی‌پایان برای سرگرمی پایان ناپذیر

برای پریدن صفحه را لمس کنید و برای بیشتر پریدن انگشت خود را نگاه دارید

با پیشروی در بازی می‌توانید قفل 18 شخصیت مختلف را باز کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود