آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tesla Wars – II v1.0.5 + data

در بازی Tesla Wars – II با استفاده از قدرت برج تسلا از زمین محافظت کنید. سلاح بسازید، قفل حملات ویژه منحصربه‌فرد را باز کنید، برج خود را ارتقاء دهید و یک هیولای الکتریکی که هرچیزی را نابود می‌کند، بسازید. اجازه ندهید آدمک‌های سیاه‌پوش جهان را تسخیر کنند.

ویژگی‌ها:

دارای 80 مرحله در سه درجه سختی مختلف که در مجموع 240 مرحله را شامل می‌شود

می‌توانید با دوستان فیسبوکی خود به رقابت بپردازید

6 نوع برجک کمکی که با اضافه کردن ویژگی‌های جدید می‌توانید آنها را ارتقاء دهید

13 حمله ویژه شامل بمب هسته‌ای که هریک را می‌توانید هرچقدر که می‌خواهید ارتقاء دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود