آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

GOALS ToDo Full 2.1.1

با اهداف GOALS ToDo Full زندگی خود را سازماندهی کنید . این برنامه با تقویم ها و نقشه گوشی شما به راحتی هماهنگ سازی می شود . ویدجت اختصاصی این نرم افزار را بر روی صفحه نمایش گوشی خود قرار دهید و به صورت مستقیم بر روی این برنامه کنترل نمایید . این برنامه یک تسک منیجر حرفه ای و شخصی برای دیوایس های مبتنی بر اندروید می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما آن را امتحان نمایید . فهرست کارهای خود را به این برنامه وارد کنید و به راحتی برنامه های خود را تدوین کنید و آن ها را بچینید .

تغییرات نسخه اخیر :

سازگاری با دستگاه های x86

ارائه برنامه بدون آگهی

رفع برخی اشکالات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود