آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Box v3.6.2

نرم افزار Box  این اجازه را می دهد تا فایل های خود را ذخیره کرده وسپس سر فرصت از آن ها استفاده نمایید . برای اجرا کافی است داخل سایت ثبت نام کنید و سپس فایل های خود را در آن جا آپلود نمایید . شما می توانید ده ها گیگ برای خودتان آپلود کنید و در سرور شخصی خود نگاه دارید . از این پس فیلم ها ،عکس ها و متن های خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و لحظات خوب و خوشی را با دیگران داشته باشید . آپلود فیلم و عکس از اصلی ترین قابلیت این برنامه محسوب می شود . دقت کنید که این ابزار به صورت کامل از حریم خصوصی کاربران نیز محاظفت می نماید .

ویژگی های اصلی:

محافظت از حریم خصوصی کاربران

رابط کاربری زیبا و شیک

ارسال فیلم و عکس به دیگران

اشتراک گذاری فیلم و عکس

وجود ویدجت اختصاصی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود