آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Electric touch wallpaper 1.0.5

تصویر زمینه های برقی و لمسی Electric touch wallpaper را بر روی هوم اسکرین گوشی خود قرار داده و آن ها را به صورت کامل سفارشی سازید . این تصویر زمینه همانند رعد و برق بر روی صفحه نمایش گوشیتان برق خواهد زد . به عنوان مثال هنگامی که شما یک تماس از دست رفته دارید شما می توانید به راحتی شوک الکتریکی را بر روی صفحه مشاهده فرمایید . پنل تنظیمات در اختیار شماست و می توانید گزینه های سفارشی را مطابق با سلیقه خود فعال و یا غیر فعال نمایید . انیمیشن های به کار رفته در این تصویر زمینه ها به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده اند .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود