آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Space RPG 2 v0.9.6

بازی Space RPG 2 تجربه‌ای بی‌نظیر از سبک نقش‌آفرینی ماجراجویانه اکشن را به شما ارائه می‌کند. می‌خواهید از طریق تجارت ثروتمند شوید؟ از سفینه‌های دیگر دزدی کنید؟ داستان اصلی بازی را دنبال کنید؟ و یا به کاوش پرداخته و مأموریت‌خای جانبی را انجام دهید؟ انتخاب با شماست! این بازی از Escape Velocity الهام گرفته و شما را برای ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد!

ویژگی‌ها:

جهانی وسیع با بیش از 120 ستاره برای کاوش

ده‌ها سفینه فضایی، سلاح و ارتقاء برای انتخاب

در مبارزات هیجان‌انگیز با موجودات فضایی بجنگید!

دو داستان اصلی به همراه مأموریت‌های جانبی گوناگون

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود