آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

SafeBox PREMIUM v1.1

با استفاده از برنامه AntTek SafeBox فایل‌های موجود بر روی دستگاه و فضاهای ابری را به صورت امن نگاه دارید. این برنامه به وسیله یک رمزنگاری پیشرفته با درجه نظامی انواع فایل‌های شما از جمله تصویر، ویدیو و اسناد را ایمن می‌سازد. فایل‌های شما قبل از ارسال به فضاهای ابری (دراپ‌باکس، گوگل درایو) رمزنگاری می‌شوند. با استفاده از این برنامه هیچ‌کس به هیچ روشی نخواهد توانست به فایل‌های شما دسترسی پیدا کند. با این برنامه شما نیازی به اعتماد به هیچ‌کسی ندارید، حتی سازنده این برنامه.

ویژگی‌ها:

رمزنگاری با استفاده از الگوریتم‌های AES و RSA

امکان از بین بردن فایل‌ها به صورت خودکار، هنگام تشخیص دسترسی غیر مجاز

استفاده از کلمه عبور برای قفل کردن و محافظت از فایل‌های موجود در دستگاه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود