آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

JOT! – Notes Widget 2.4

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که به سیمت فروشگاه و سوپرمارکت حرکت کنید و سپس هنگام وارد به سوپرمارکت یادتان برود که برای چی و برای خرید چه چیزی به سوپر مارکت آمده اید ؟ اگر این طور است نرم افزار JOT! – Notes Widget به شما کمک خواهد کرد . این برنامه به شما عزیزان اجازه می دهد تا لیستی از سفارشات خود تعیین کنید و سپس هنگام ورود به سوپرمارکت با مشکل مواجه نشوید . سفارشات خود را تنها یادداشت کرده و به راحتی و بدون فراموشی خرید کنید .

ویژگی های اصلی:

وجود ویدجت اختصاصی برای قرار دادن در صفحه

تهیه یک لیست جامع از سفارشات

طراحی بسیار زیبا و شیک

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود