آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Doctor Who: Legacy v3.0.3.1 + data

Doctor Who: Legacy یک بازی پازل به سبک جورچین است که برای بازی‌کننده‌های عادی در تمامی سنین بسیار مناسب می‌باشد. شخصیت‌ها و مراحل این بازی از سریال بسیار محبوب دکتر هو الهام گرفته شده‌اند. با دکتر هوی مورد علاقه خود تیم تشکیل داده و در زمان به عقب سفر کنید. اپیزودهای مورد علاقه خود از سریال تلویزیونی را دوباره مشاهده کنید و با کمک دوستان خود پازل‌های مختلف را حل کنید. با بزرگترین دشمنان دکتر هو مواجه شوید، از پازل‌ها استفاده کرده و آنها را شکست دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود