آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Super Monster Mayhem: Rampage v1.6

یک هیولا در شهر گریزان شده و باعث هرج و مرج در شهر گردیده است. آن هیولا شما هستید! بازی Super Monster Mayhem: Rampage گیم‌پلی ساده کلاسیک را به گوشی شما می‌آورد. در این بازی شما در نقش یک هیولا بازی می‌کنید که در حال بالا رفتن از یک ساختمان است و باید در حالی که از گلوله‌ها، پلیس‌های عصبانی، آتش و مواانع دیگر دوری می‌کنید، مردم بی‌گناه را بخورید! مهارت‌های طغیان‌گری خود را افزایش دهید، رکورد خود را افزایش داده و سعی کنید به بالای جدول امتیازات دست پیدا کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود