آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Matchsticks v1.8

بازی Matchsticks پازل‌های چالش‌برانگیزی را با استفاده از چوب کبریت‌ها به شما ارائه می‌دهد. حل پازل‌های منطقی یکی از بهترین راه‌های گذراندن اوقات آزاد است که باعث پرورش نیروی فکری شما می‌شود. پازل‌های مبتنی بر چوب کبریت از مدت‌ها پیش شناخته شده بوده است که اولین آنها حدود سه هزار سال قبل در چین کشف شده، حتی قبل از اختراع شدن خود چوب کبریت‌ها، و اکنون یکی از معروف‌ترین انواع پازل‌ها به شمار می‌آیند. این پازل‌ها توسط افراد حرفه‌ای ساخته شده‌اند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود