آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dream House Days v.1.2.9

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که روزی به یک معمار حرفه ای تبدیل شوید ؟ در بازی Dream House Days شما بایستی یک شهرستان را بسازید و آن را مدیریت نمایید . خیابان ها را تزیین نموده و سپس امتیازات خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در این بازی شما می توانید رستوران ، پارکینگ ، هتل ، بیمارستان ، رستوران و … متعددی را بنا کنید و بسازید . با نیروی فکر خودتان جلو بروید و شهرستان را به طور کامل مدیریت نمایید . خانه های مدرن بسازید و رویاهای خودتان را تحقق ببخشید.

ویژگی های اصلی:

تحقق بخشیدن رویاهای شخصی

ساخت رستوران ، آپارتمان و …

ساخت آپارتمان های لوکس

گیم پلی مدیریتی و جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود