آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pixel Heroes: Byte & Magic v1.329

به دنیای Pixel Heroes: Byte & Magic وارد شوید و خود را برای تجربه یک بازی نقش‌آفرینی بی‌نظیر به سبک Rogue آماده کنید. دنیایی تصادفی پر از رویدادهای خنده‌دار، سیاه‌چال‌های مرگبار و شخصیت‌های عجیب و غریب که در هیچ بازی ای ندیده‌اید! سه قهرمان برای گروه خود انتخاب کرده و آنها را به سفری متفاوت ببرید. نیروهای شیطانی را شکست داده و غنیمت جمع‌آوری کنید.

ویژگی‌ها:

30 کلاس قهرمان منحصربه‌فرد برای باز کردن

13 سیاه‌چال اسرارآمیز و ظالمانه برای اکتشاف

3 سری مرحله برای باز کردن با غول‌های منحصربه‌فرد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود