آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Monster Feeder v1.01

می‌خواهید به هیولاهای گرسنه غذا بدهید؟ در بازی Monster Feeder می‌توانید شانس خود را امتحان کنید! این بازی به سبک بازی‌های ساده کلاسیک است که در آن با استفاده از سبزیحات و گوشت‌ تازه به هیولاهای خود غذا می‌دهید! قفل تم‌های فوق‌العاده و هیولاهای محبوب را باز کنید، سپس برای دست یابی به بالای جدول امتیازات تلاش کرده و موفقیت خود را بر روی اینترنت به اشتراک بگذارید. این بازی به شدت اعتیادآور بوده و برای ساعت‌ها شما را سرگرم خواهد کرد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود