آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

KaFa v1.3

KaFa یک بازی سرگرم کننده ساده‌گرایانه با گرافیک سیاه و سفید است که مهارت‌های رفلکس و تمرکز شما را به چالش می‌کشد! شما در نقش Ka باز می‌کنید و باید به Fa کمک کنید تا در مسیری پر پیچ و خم حرکت کرده و از برخورد با لبه‌ها دوری کند. مراقب باشید، این بازی بسیار اعتیادآور است! با کنترل‌های معکوس و خطای دید‌ی که دارد، این بازی ذهنیت بازیکن را درباره مفاهیم سرعت و جهت تغییر می‌دهد. بازی را شروع کرده و ببینید که تا چه اندازه قدرت تمرکزتان قوی است! می‌توانید امتیازات خود را توسط فیسبوک به اشتراک بگذارید. 6 مرحله در این بازی وجود دارد که با هر به‌روز رسانی به تعداد آن افزوده خواهد شد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود