آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Marble Mountain v52 + data

Marble Mountain Full یک بازی سرگرم کننده به سبک پلتفرمر برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن باید کنترل تیله را بر عهده گرفته و آن را از طریق مناطق ناهموار، برف و گدازه‌ها عبور دهید و به بالای تپه برسانید.

ویژگی‌ها:

بازی هیجان‌انگیز ماجراجویانه سه‌بعدی به سبک پلتفرمر

کنترل‌های بدیهی با استفاده از سنسور شتاب‌سنج

از موانع مختلف مانند بهمن، مکعب‌ها و جمجمه‌های شیطانی دوری کنید

با استفاده از مهارت‌ها و زمان‌بندی مناسب پازل‌ها را حل کنید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود