آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nyctophobia Monstrous journey v1.0.1

اگر از مبارزات با موجودات عجیب و غریب در یک ماجراجویی به سبک نقش‌آفرینی پر زد و خورد لذت می‌برید، بازی Nyctophobia Monstrous journey برای شما ساخته شده است. در این بازی شما عازم ماجراجویی یک شمشیر زن به نام نیکتو می‌شوید که در یک سلول تاریک و ترسناک قدیمی دوران روم باستان در مرکز زمین زندانی شده است. در این بازی نقش‌آفرینی شما در نقش نیکتو بازی می‌کنید، آخرین امید زمین در برابر صدها موجود ترسناک. گیم‌پلی بازی در چند کلمه خلاصه می‌شود: کلید را پیدا کنید، دری که به مرحله بعد می‌رسد را پیدا کنید و برای کسب غنائم و عبور از مرحله با انواع هیولاها و موجودات شیطانی به مبارزه بپردازید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود