آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Galaxy Defense (Tower Game) v1.8.1.1

Galaxy Defense شما را به یک بازی استراتژیک خواهد برد . فرماندهی نیروها و برج های خود را بر عهده گرفته و از نیروها و برج های خود در برابر مهاجمین مواظبت نمایید. سطح های دشواری متعددی در انتظار شما عزیزان می باشد. شما ممکن است با انواع بازی های مبارزه ای و چالشی رو به رو شده باشید ، اما این بازی واقعا متفاوت است . وجود 21 ماموریت و نقشه های فراوان از قابلیت اصلی این بازی به شمار می روند. محل های دفاعی و نظامی مختلفی را ایجاد نموده و از پایگاه های خود محافظت کنید .

ویژگی های اصلی:

وجود 21 دشمن در بازی

در دسترس بودن نقشه های فراوان

به اتمام رساندن ماموریت ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • باسلام خدمت عزیزان اندرویدها خیلی ازشما ممنون وسپاسگذار م که نسخه های بی نهایت را برای کاربران میگذارید دست همگی عوامل درد نکند .ازشما خواهشی داشتم اگر امکان دارد بازی بی نهایت ĺegenddefense2 رابگذارید البته اگرامکان دارد بازهم ازبرنامه های بسیار خوبتان تشکر می کنم سالم وپایدارباشید .ممنون ممنون

  • دمتونننن گرم عاشق این سبک بازیم .

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود