آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beat the Dictators v1.1

در بازی Beat the Dictators  شما باید علیه دیکتاورها قیام کنید و سپس آن ها را برای همیشه نابود نمایید . این بازی بر خلاف سایر بازی های جنگی ارائه شده به طوری که شما باید علیه دیکتاتورها قیام نمایید. دیکتاتورها برای همیشه شکنجه کرده و آن ها را مورد اذیت و آزار قرار دهید. 5 جهان مختلف در این بازی وجود داشته که بایستی در آن جا کاوش کنید و دیکتاتور های آن جا را نابود کنید و قدرت را آنان بگیرید . از سلاح های سرد و گرم استفاده کرده و به سراغ دشمنان بروید و آن ها را بکشید. گرافیک این بازی خیلی خوب و جذاب ارائه شده است .

ویژگی های اصلی:

استفاده از سلاح های گرم و سرد در بازی

گرافیک شگفت انگیز سه بعدی

وجود سلاح های بی نظیر

پایان دادن به حکومت دیکتاتورها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود